Szukaj pracy, kiedy masz pracę!

Pensja w wysokości od 10 000 zł do 25 000 zł (miesięcznie brutto). Długoterminowe umowy o pracę albo B2B kontrakty w największych miastach Polski (wkrótce także w Wielkiej Brytanii i Kalifornii). Praca w korporacjach, w firmach outsourcingowych i start up'ach.

Proces znalezienia pracy - prosty i sprawiedliwy.

Nasz ekspert techniczny stworzy Twój profesjonalny profil, opisując Twoje umiejętności i cele zawodowe. Gdy zostaniesz zatrudniony i przepracujesz 90 dni (okres próbny), zapłacimy Ci 2000 zł jako rekompensatę za czas poświęcony na rozmowy kwalifikacyjne. Proces rekrutacji jest anonimowy.

Poleć znajomego i otrzymaj 1000 zł!

Znasz dobrego informatyka czy menadżera technicznego? Poleć go na 67jobs.com i zapłacimy Tobie 1000 zł. Kiedy polecona osoba podpisze umowę o pracę - 200 zł, a po upływie okresu próbnego (90 dni) w danej firmie - 800 zł.

Pozwól firmom rywalizować o twój talent.

Nasi klienci poszukują teraz:

Technical managers 13%
Mobile Apps Developers 72%
Web Developers 80%
Software Engineers in test 33%
Back-end software engineers 65%
Low-Level Programmers 16%
Technical Support Engineers with foreign language skills 18%
Załóż konto kandydata
bonussespl (3)

Sposób na nową prace

 1. 1. Zarejestruj się, żeby dołączyć do serwisu.

  Po zatwierdzeniu Twojej aplikacji dołączysz do elitarnej grupy najlepiej opłacanych specjalistów IT.

 2. 2. Rozmowa z 67jobs.

  Nasz ekspert techniczny skontaktuje się z Tobą, aby poznać lepiej Twoje plany zawodowe i umiejętności.

 3. 3. Stworzymy Twój profesjonalny anonimowy profil.

  Jesteś najlepszy, a my pokażemy to w Twoim profilu.

 4. 4. Spotkaj się z firmami.

  Skupiamy firmy, które potrafią docenić atuty pracownika oraz dopasować wynagrodzenie i pozycję do Twoich oczekiwań.

 5. 5. Zacznij nową pracę, szybciej niż myślisz!

  Rozwój jest najważniejszy. Dodatkowo zapłacimy Tobie 2000 zł  za czas poświęcony rozmowom rekrutacyjnym.

Nasze liczby

345

Firm z nami współpracuje

111

Inżynierów aplikowało we Wrześniu

11010

Średnia Pensja

Candidate Sign Up
Company view: Search candidate
Candidate View: Create Profile

"Dzięki tej platformie znalazłem pracę (a właściwie ona znalazła mnie:) jako programista PHP w sąsiednim, większym mieście  - za dużo większe pieniądze niż dotychczas, pracując na takim samym stanowisku „na prowincji”."

Paweł

"Osobiście nie rejestrowałam się na platformie 67jobs, ale poleciłam tam kilku swoich znajomych informatyków. Jeden już znalazł dzięki niej pracę, a ja dostałam bonus dla osoby polecającej ."

Justyna

"Nareszcie pojawiło się coś nowego w środowisku rekrutacyjnym, w dodatku dotyczy tylko branży IT. Pomoc przy tworzeniu profesjonalnego profilu na plus.  Polecam niezdecydowanym."

Paweł

"Od dłuższego czasu miałem zamiar zmienić pracę, ale ciężko było zebrać się do działania. O istnieniu platformy 67jobs.com dowiedziałem się na konferencji 4developers w Warszawie.  Efekty przyszły szybko - gdy tylko skończy mi się okres wypowiedzenia zaczynam pracę w nowej firmie!"

Michał

"Wypróbowałem tą platformę,bo szukałem pracy i chciałem zobaczyć, czym w rzeczywistości różni się od wszystkich innych portali. I tak: cały proces jest banalnie prosty – założyłem konto i wysłałem CV. Po kilku dniach ich ekspert techniczny przeprowadził ze mną rozmowę i stworzył mój profesjonalny profil , który trafił do bazy. Miałem kilka rozmów kwalifikacyjnych w różnych firmach – w jednej z nich minął właśnie mój pierwszy tydzień pracy. I dodatkowo dostanę 2000 zł od 67jobs!"

Krzysztof

"Nie chcę się zbytnio rozwodzić, ale 67jobs.com to dobre miejsce dla leniwych osób, takich jak ja, które niby chcą zmienić pracę, ale nie chce im się codziennie wysyłać cv'ek do różnych firm. Tutaj firmy zapraszały mnie na rozmowy, a ja wybrałem tylko te, które oferowały lepsze warunki."

Grzegorz

Często zadawane pytania przez kandydatów

Dlaczego powinienem zarejestrować się na 67jobs?

Dlaczego powinienem zarejestrować się na 67jobs?

Jeżeli masz marną pracę, która nie daje Ci satysfakcji i możliwości rozwoju, a w dodatku otrzymujesz niskie wynagrodzenie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: możemy Ci pomóc!

•   Stworzyliśmy naszą platformę dla specjalistów takich jak Ty, którzy myślą o zmianie pracy, ale nie mają czasu i energii, aby zmagać się z tradycyjnymi procesami rekrutacji.

•   Skupiamy firmy, które poszukują aktualnie informatyków i są gotowe rywalizować o Ciebie!

•   Cenimy Twój czas, dlatego też gdy zostaniesz zatrudniony i przepracujesz 90 dni (okres próbny), zapłacimy Ci 2000 zł jako rekompensatę za czas poświęcony na rozmowy kwalifikacyjne.

Jak działa platforma 67jobs?

Po pierwsze, platforma przeznaczona jest tylko dla jej członków. Aby nim zostać, musisz zarejestrować się na 67jobs i wysłać do nas swoje CV.
Nasi techniczni eksperci na podstawie Twojego doświadczenia i posiadanych umiejętności technicznych zadecydują o akceptacji Twojej aplikacji. Kolejnym krokiem będzie przeprowadzenie wywiadu z Tobą w postaci videorozmowy lub rozmowy telefonicznej. Jej głównym celem będzie głębsze poznanie Twoich planów zawodowych i stworzenie profesjonalnego profilu.

Naszymi ekspertami są osoby, które pracowały lub pracują w dużych firmach informatycznych (Google, Motorola, Symantec, Samsung, InfoSys albo IBM), i posiadają sporą wiedzę techniczną i doświadczenie w rekrutowaniu specjalistów IT.

Kiedy Twój profesjonalny, anonimowy profil będzie gotowy i Ty ustawisz jego status na “OPEN FOR INTERVIEW”, firmy zobaczą go i będą mogły zaprosić Cię na rozmowę o pracę. Wraz z zaproszeniem otrzymasz informacje o proponowanym stanowisku i wysokości wynagrodzenia, dostosowaną do Twoich oczekiwań – w tym momencie możesz je przyjąć lub odrzucić, ewentualnie zadać dodatkowe pytania.

Kto może dołączyć do 67jobs i jakie doświadczenie jest wymagane?

Szukamy programistów z minimalnie 3-4 letnim doświadczeniem w jednej z podstawowych technologii:

– mobile apps development (iOS, Android)

– front-end development (JS, HTML5, CSS)

– Java/Scala, SQL, NoSQL, PHP, Python, C++, .Net

– low-level programming (embedded systems)

– UI/UX designers

– Technical leads and team managers

– Technical support Engineers

W jakich miastach szukacie pracowników?

Skupiamy się na największych miastach Polski, w których występuje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów IT.

Współpracujemy także z firmami z Wielkiej Brytanii i chcemy pomóc inżynierom w relokacji do UK.

Zapraszamy kandydatów z innych krajów. Wiele firm jest gotowych wesprzeć proces relokacji poprzez pomoc w załatwieniu pozwolenia na pracę i pobyt, a także zapewnienie miejsca zamieszkania czy zwrot kosztów związanych z podróżą. Niektóre firmy są otwarte na zatrudnianie pracowników w systemie pracy zdalnej.

Kiedy mój profil będzie widoczny dla firm?

W momencie, gdy ustawisz jego status na “OPEN FOR INTERVIEW”.

Masz możliwość wskazania firm (np. firma, w której obecnie pracujesz), które nie będą widzieć Twojego anonimowego CV w ogóle, nawet przy statusie: OPEN FOR INTERVIEW.

Czy po zaakceptowaniu zaproszenia dalej będę widoczny dla innych pracodawców?

Tak! Twój profil będzie widoczny dla pracodawców przez cały czas, aż do momentu zmiany przez Ciebie statusu z: OPEN FOR INTERVIEW na: NOT ACTIVE.

Czy mogę zadawać pytania firmom zanim zaakceptuje zaproszenie?

Tak, możesz wysłać do firmy zapytanie pozostając anonimowym. Pytanie może dotyczyć np. możliwości negocjacji wynagrodzenia lub szczegółów na temat oferowanego stanowiska.

Jestem jeszcze studentem, szukam pierwszej pracy. Czy mogę zarejestrować się na 67jobs?

Nasi kandydaci to w większości osoby z conajmniej 3-letnim doświadczeniem. Jeżeli masz już doświadczenie albo szczególne osiągnięcia lub po prostu jesteś pewien swoich umiejętności, wyślij nam swoją aplikację a my ją przeanalizujemy.

Czy znajdę dzięki 67jobs pracę tymczasową ?

Obecnie poszukujemy dla naszych klientów stałych pracowników, którzy będą zatrudniani na czas nieokreślony bądź kontrakty B2B długoterminowe. Jeśli szukasz pracy tymczasowej, niestety nasza platforma rekrutacyjna nie jest dla Ciebie odpowiednim miejscem w tej chwili.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas : + 48 697 674 222

Napisz email: support@67jobs.com